Количката е празна


Червени боровинки - 100гр Червени боровинки - 100гр 2,15 лв.
Ръж - 100гр Ръж - 100гр 0,35 лв.
Годжи бери едро - 100гр Годжи бери едро - 100гр 4,89 лв. 4,20 лв.

Смокини сушен плод - 100гр Смокини сушен плод - 100гр 2,39 лв.
Индийски живовляк (хуск) - био - 250 гр Индийски живовляк (хуск) - био - 250 гр 15,80 лв. 15,10 лв.
Био алтернативно кафе без кофеин - 100гр Био алтернативно кафе без кофеин - 100гр 11,99 лв.

Био киноа бяла - 100гр Био киноа бяла - 100гр 1,59 лв. 1,40 лв.
Био кафяв ориз - 100гр Био кафяв ориз - 100гр 0,79 лв.
Лимец еднозърнест - 100гр Лимец еднозърнест - 100гр 0,46 лв.

Био просо белено -100гр Био просо белено -100гр 0,55 лв.
Нахут зърна - 100гр Нахут зърна - 100гр 0,59 лв. 0,49 лв.
Био червен ориз -100гр Био червен ориз -100гр 1,75 лв.

Чиа - 100гр Чиа - 100гр 1,65 лв. 1,40 лв.
Био черен ориз - 100гр Био черен ориз - 100гр 2,15 лв.
Кафяво ленено семе цяло - 100гр Кафяво ленено семе цяло - 100гр 0,69 лв.

Сибирски женшен - 125 гр Сибирски женшен - 125 гр 10,90 лв.
Био ядки от лимец - 250гр Био ядки от лимец - 250гр 2,69 лв.
Био кокосово масло Virgin Bio Planete - 200мл Био кокосово масло Virgin Bio Planete - 200мл 12,99 лв. 11,99 лв.

Био Кокосово масло Virgin- 500 мл Био Кокосово масло Virgin- 500 мл 16,99 лв. 15,99 лв.
Био конопено масло Virgin - 250мл Био конопено масло Virgin - 250мл 16,99 лв. 15,99 лв.
Био масло от авокадо Virgin - 250мл Био масло от авокадо Virgin - 250мл 19,59 лв.

Безглутенови кроасани , Без Лактоза - Noglut 175 гр Безглутенови кроасани , Без Лактоза - Noglut 175 гр 8,99 лв.
Обикновени бисквити мини Noglut - 180 гр Обикновени бисквити мини Noglut - 180 гр 4,10 лв.
Баобаб на прах - био - 125 гр. Баобаб на прах - био - 125 гр. 16,50 лв.

Био ръжени ядки - 250гр Био ръжени ядки - 250гр 1,40 лв.
Био ядки от елда - 250гр Био ядки от елда - 250гр 2,89 лв.
Био пуканки от елда - 100гр Био пуканки от елда - 100гр 3,80 лв.

Био овесени ядки фини - 250гр/500гр Био овесени ядки фини - 250гр/500гр 1,99 лв.
Био пуканки от амарант - 100гр Био пуканки от амарант - 100гр 2,99 лв. 2,69 лв.
Био мюсли на живота - 350гр Био мюсли на живота - 350гр 5,49 лв.

Био кус-кус пшеничен пълнозърнест - 500гр Био кус-кус пшеничен пълнозърнест - 500гр 5,20 лв. 4,99 лв.
Био ечемични ядки - 500гр Био ечемични ядки - 500гр 2,99 лв.
Био пшеничен булгур - 350гр Био пшеничен булгур - 350гр 2,45 лв.

Био царевичен грис - 500гр Био царевичен грис - 500гр 3,69 лв. 3,45 лв.
Био соя - 500гр Био соя - 500гр 3,98 лв. 3,70 лв.
Био нахут - 500гр Био нахут - 500гр 5,75 лв. 5,55 лв.

Био овес - 500гр Био овес - 500гр 3,89 лв.
Био ечемик - 500гр Био ечемик - 500гр 2,99 лв.
Био червена киноа - 250гр Био червена киноа - 250гр 5,99 лв.

Био черна киноа - 250гр Био черна киноа - 250гр 6,75 лв. 5,49 лв.
Био червена леща - 500гр Био червена леща - 500гр 5,99 лв. 5,69 лв.
Био черна леща белуга - 500гр Био черна леща белуга - 500гр 6,90 лв.

Био кафява леща - 500гр Био кафява леща - 500гр 5,99 лв. 4,49 лв.
Био ориз басмати бял - 500гр Био ориз басмати бял - 500гр 5,75 лв. 5,15 лв.
Био ориз басмати кафяв - 500гр Био ориз басмати кафяв - 500гр 4,99 лв. 4,79 лв.

Био дълъг кафяв ориз - 500гр Био дълъг кафяв ориз - 500гр 4,49 лв. 4,19 лв.
Био кръгъл кафяв ориз - 500гр Био кръгъл кафяв ориз - 500гр 4,29 лв.
Био елда ( Гречка) - 500гр Био елда ( Гречка) - 500гр 3,65 лв.

Био елда сурова - 100гр Био елда сурова - 100гр 0,71 лв.
ГУАРАНА НА ПРАХ, БИО, 100гр ГУАРАНА НА ПРАХ, БИО, 100гр 21,50 лв.
MSM НА ПРАХ, 200g MSM НА ПРАХ, 200g 9,99 лв. 7,99 лв.

Био алтернативно кафе с Гуарана - 125гр Био алтернативно кафе с Гуарана - 125гр 14,99 лв.
БАДЕМОВ ПРОТЕИН, БИО, 200гр БАДЕМОВ ПРОТЕИН, БИО, 200гр 10,30 лв.
Био кафе еспресо - 250гр Био кафе еспресо - 250гр 12,99 лв.

Био Оризов протеин 200гр Био Оризов протеин 200гр 11,99 лв. 10,99 лв.
Био кафе инстантно - 100гр Био кафе инстантно - 100гр 13,60 лв.
Чиа протеин на прах 200гр Чиа протеин на прах 200гр 11,99 лв.

Био брашно от рожков Био брашно от рожков 3,20 лв.
Протеин от тиквено семе 200гр Протеин от тиквено семе 200гр 11,20 лв.
Детски бисквити Джунгла, без глутен, без лактоза, без яйца 100гр Детски бисквити Джунгла, без глутен, без лактоза, без яйца 100гр 2,99 лв.

Бисквити Мария, без глутен, без лактоза, без яйца Noglut 210гр Бисквити Мария, без глутен, без лактоза, без яйца Noglut 210гр 3,69 лв.
Био кокосова сметана за готвене - 200мл Био кокосова сметана за готвене - 200мл 3,80 лв.
Суха мая, без глутен Noglut 1бр 11гр Суха мая, без глутен Noglut 1бр 11гр 0,95 лв.

Био бадемова сметана за готвене - 200мл Био бадемова сметана за готвене - 200мл 3,50 лв.
Солети от царевица, без глутен, лактоза и яйца, веган 75гр Солети от царевица, без глутен, лактоза и яйца, веган 75гр 4,59 лв. 4,20 лв.
Био кокосово мляко 50% - 400мл Био кокосово мляко 50% - 400мл 5,60 лв. 4,80 лв.

Безглутенов крисп тост, без лактоза Noglut 100гр Безглутенов крисп тост, без лактоза Noglut 100гр 2,99 лв.
Био сурово какао на прах - 100гр Био сурово какао на прах - 100гр 3,29 лв. 2,90 лв.
Био сурови какаови зърна Креоло - 100гр Био сурови какаови зърна Креоло - 100гр 4,32 лв.

Бисквити ZIDO - Кокос и Какао зърна 105гр Бисквити ZIDO - Кокос и Какао зърна 105гр 3,10 лв.
Безглутеново брашно, без лактоза Микс 1кг Безглутеново брашно, без лактоза Микс 1кг 8,60 лв. 8,49 лв.
Бисквити ZIDO - Рожков и Меласа 115гр Бисквити ZIDO - Рожков и Меласа 115гр 3,10 лв.

Кокосова напитка натурална с Калций КОКО - 1л Кокосова напитка натурална с Калций КОКО - 1л 5,60 лв. 5,20 лв.
Кокосова напитка Шоколад с Калций 1л КОКО Кокосова напитка Шоколад с Калций 1л КОКО 5,80 лв. 5,60 лв.
Бисквити ZIDO - Фурми и Маково семе 115гр Бисквити ZIDO - Фурми и Маково семе 115гр 3,10 лв.

Био Спагети пълнозърнести 500 гр Био Спагети пълнозърнести 500 гр 3,69 лв.
Био Конопена напитка натурална без захар 1л Био Конопена напитка натурална без захар 1л 6,75 лв.
Солени Крекери Без Глутен , 200гр Солени Крекери Без Глутен , 200гр 3,80 лв.

Ванилови бисквити, Без глутен 200гр Ванилови бисквити, Без глутен 200гр 3,65 лв.
Био Кокосов чипс суров 200 гр Био Кокосов чипс суров 200 гр 3,99 лв.
Био Кокосови стърготини 150 гр Био Кокосови стърготини 150 гр 2,99 лв. 2,70 лв.

БИО бадемова напитка без захар ECOMIL 1л БИО бадемова напитка без захар ECOMIL 1л 7,89 лв. 7,45 лв.
Суров десерт ZIDO - Fig /смокиново/ 40гр Суров десерт ZIDO - Fig /смокиново/ 40гр 1,60 лв.
Био чай Йоги За жени Био чай Йоги За жени 6,99 лв.

Био чай Йоги Хималая, насипен Био чай Йоги Хималая, насипен 8,25 лв.
Суров десерт ZIDO - Hot /лютиво/ 40гр Суров десерт ZIDO - Hot /лютиво/ 40гр 1,60 лв.
ЧАЙ ПОДКРЕПА НА ИМУННАТА СИСТЕМА,ЙОГИ БИО, 17пак. ЧАЙ ПОДКРЕПА НА ИМУННАТА СИСТЕМА,ЙОГИ БИО, 17пак. 6,99 лв.

Суров десерт ZIDO - Nut /ядково/ 40гр Суров десерт ZIDO - Nut /ядково/ 40гр 1,60 лв.
Брашно от арония (арония на прах) 100гр Брашно от арония (арония на прах) 100гр 2,30 лв.
Суров десерт ZIDO - Dark /какаово/ 40гр Суров десерт ZIDO - Dark /какаово/ 40гр 1,60 лв.

Концентриран сироп от Грозде - ZIDO 350гр Концентриран сироп от Грозде - ZIDO 350гр 6,49 лв.
Кокосово масло - ZIDO - 250гр Кокосово масло - ZIDO - 250гр 9,20 лв. 8,75 лв.
Био Соева напитка с Ванилия 1л Био Соева напитка с Ванилия 1л 5,79 лв. 5,20 лв.

Био Сок Нони 98.6% , 500мл Био Сок Нони 98.6% , 500мл 20,99 лв.
Био Сироп от Агаве светъл 360мл Био Сироп от Агаве светъл 360мл 12,19 лв.
Био Меласа Blackstrap 420гр Био Меласа Blackstrap 420гр 6,50 лв. 6,30 лв.

Био Ванилия Bourbon на пръчици - 2 броя Био Ванилия Bourbon на пръчици - 2 броя 5,88 лв.
 ВЕГАН кашкавал за пица Violife 400 гр ВЕГАН кашкавал за пица Violife 400 гр 10,49 лв. 8,39 лв.
ВЕГАН кашкавал за пица моцарела Violife 400 гр ВЕГАН кашкавал за пица моцарела Violife 400 гр 9,30 лв. 8,69 лв.

ВЕГАН кашкавал натурален Violife 400 гр ВЕГАН кашкавал натурален Violife 400 гр 12,89 лв. 10,29 лв.
ВЕГАН сирене за мазане натурално Violife 200гр ВЕГАН сирене за мазане натурално Violife 200гр 8,59 лв. 6,89 лв.
ВЕГАН сирене за мазане с вкус на домат Violife 200 гр ВЕГАН сирене за мазане с вкус на домат Violife 200 гр 8,99 лв. 7,25 лв.

ВЕГАН сирене за мазане с люти чушки Violife 200 гр ВЕГАН сирене за мазане с люти чушки Violife 200 гр 8,99 лв. 7,25 лв.
ВЕГАН сирене за мазане с краставица и копър Violife 200гр ВЕГАН сирене за мазане с краставица и копър Violife 200гр 8,99 лв. 7,25 лв.
Диетични безглутенови бисквити с тъмен шоколад 130гр Диетични безглутенови бисквити с тъмен шоколад 130гр 2,89 лв.

Какаови Акули Без Глутен , 250гр Какаови Акули Без Глутен , 250гр 3,95 лв. 3,80 лв.
Био натурален сок от черен бъз - 330мл Био натурален сок от черен бъз - 330мл 8,99 лв.
Био Джинджифил на прах 40 гр Био Джинджифил на прах 40 гр 3,45 лв.

Био Канела на прах Ceylon Type 40гр/100гр Био Канела на прах Ceylon Type 40гр/100гр 3,36 лв. 3,25 лв.
Био Канела на пръчици - 4 броя Био Канела на пръчици - 4 броя 3,36 лв.
Био Куркума на прах 50гр/250гр Био Куркума на прах 50гр/250гр 3,36 лв. 3,10 лв.

Хималайска сол фина Хималайска сол фина 1,85 лв. 1,00 лв.
Био Спирулина на прах 100 гр Био Спирулина на прах 100 гр 10,99 лв. 6,99 лв.
Био Спирулина на таблетки 300 броя x400мг Био Спирулина на таблетки 300 броя x400мг 25,99 лв.

Екстракт от Глухарче 50мл Екстракт от Глухарче 50мл 11,50 лв.
Натурално пълнозърнесто брашно от ечемик 1кг Натурално пълнозърнесто брашно от ечемик 1кг 2,99 лв.
Пълнозърнесто брашно от еднозърнест лимец 1кг Пълнозърнесто брашно от еднозърнест лимец 1кг 6,49 лв.

Натурално пълнозърнесто брашно от спелта 1кг Натурално пълнозърнесто брашно от спелта 1кг 5,59 лв. 3,80 лв.
Натурално пълнозърнесто пшенично брашно 1кг Натурално пълнозърнесто пшенично брашно 1кг 2,99 лв.
Натурално типово пшенично брашно 1кг Натурално типово пшенично брашно 1кг 3,65 лв.

Натурално бяло пшенично брашно 1кг Натурално бяло пшенично брашно 1кг 3,69 лв.
 Безглутенови СПАГЕТИ, 500g Безглутенови СПАГЕТИ, 500g 6,20 лв. 5,99 лв.
Натурално пълнозърнесто ръжено брашно 1кг Натурално пълнозърнесто ръжено брашно 1кг 2,99 лв.

Ръжено брашно, светло, пресявано 1кг Ръжено брашно, светло, пресявано 1кг 3,65 лв.
ЧЕРЕН ЧАЙ DARGEELING, БИО, 20пак. ЧЕРЕН ЧАЙ DARGEELING, БИО, 20пак. 5,45 лв. 5,15 лв.
ЧЕРЕН ЧАЙ ЮЖНА ИНДИЯ, БИО, 20пак. ЧЕРЕН ЧАЙ ЮЖНА ИНДИЯ, БИО, 20пак. 5,45 лв.

ЧАЙ РОЙБОС С ВАНИЛИЯ , БИО, 20пак. ЧАЙ РОЙБОС С ВАНИЛИЯ , БИО, 20пак. 5,45 лв. 5,15 лв.
Био Солети пълнозърнести Harmonica 60гр Био Солети пълнозърнести Harmonica 60гр 1,45 лв. 1,30 лв.
Био Солети със сол Harmonica 60гр Био Солети със сол Harmonica 60гр 1,30 лв.

Био Солети от лимец Harmonica 50гр Био Солети от лимец Harmonica 50гр 1,75 лв.
Био Претцели със сол Harmonica 60гр Био Претцели със сол Harmonica 60гр 1,45 лв.
Био Вафла хрупкава с лимец Harmonica 30гр Био Вафла хрупкава с лимец Harmonica 30гр 0,85 лв.

Био Пробиотична Вафла Harmonica 30гр Био Пробиотична Вафла Harmonica 30гр 1,15 лв.
Бисквити детски с ванилия Къртичето Zemanka 100гр Бисквити детски с ванилия Къртичето Zemanka 100гр 4,60 лв.
ЧАЙ СЕНЧА ЗЕЛЕН , БИО, 20пак. ЧАЙ СЕНЧА ЗЕЛЕН , БИО, 20пак. 5,45 лв.

ПЛОДОВ ЧАЙ , БИО, 20пак. ПЛОДОВ ЧАЙ , БИО, 20пак. 5,45 лв.
ЧАЙ ЛАЙКА, БИО, 20пак. ЧАЙ ЛАЙКА, БИО, 20пак. 5,45 лв. 5,15 лв.
ЧАЙ МЕНТА, БИО, 20пак. ЧАЙ МЕНТА, БИО, 20пак. 5,45 лв. 5,15 лв.

ЧАЙ ЗЕЛЕН ЖАСМИН , БИО, 20пак. ЧАЙ ЗЕЛЕН ЖАСМИН , БИО, 20пак. 5,45 лв.
БИЛКОВ ЧАЙ , БИО, 20пак. БИЛКОВ ЧАЙ , БИО, 20пак. 5,45 лв.
Био аювердичен чай, "Вечерен" с ройбос и ванилия ЙОГИ Био аювердичен чай, "Вечерен" с ройбос и ванилия ЙОГИ 6,99 лв.

Био Йоги чай Шоко, насипен/пакетчета - YOGI TEA 90гр/30.6гр Био Йоги чай Шоко, насипен/пакетчета - YOGI TEA 90гр/30.6гр 8,15 лв.
Био чай Йоги Черен чай - YOGI TEA Био чай Йоги Черен чай - YOGI TEA 6,99 лв.
Био бял чай, насипен - Bai Mu Dan - CHA DO 50гр Био бял чай, насипен - Bai Mu Dan - CHA DO 50гр 14,10 лв.

Био чай Йоги Жизнерадост - YOGI TEA Био чай Йоги Жизнерадост - YOGI TEA 6,99 лв.
Безглутенова царевична паста с ориз фузили Sam Mills, 250гр. Безглутенова царевична паста с ориз фузили Sam Mills, 250гр. 3,45 лв.
Безглутенова царевична паста с киноа пенне Sam Mills, 250гр. Безглутенова царевична паста с киноа пенне Sam Mills, 250гр. 3,65 лв.

Безглутенова царевична паста с киноа фузили Sam Mills, 250гр. Безглутенова царевична паста с киноа фузили Sam Mills, 250гр. 3,65 лв.
Био чай Йоги За храносмилане - YOGI TEA Био чай Йоги За храносмилане - YOGI TEA 6,99 лв.
Био чай Йоги Класик, пакетчета - YOGI TEA Био чай Йоги Класик, пакетчета - YOGI TEA 6,99 лв.

Био чай " Следобедна закуска" със зелен чай, мате и лимон - YOGI TEA Био чай " Следобедна закуска" със зелен чай, мате и лимон - YOGI TEA 6,99 лв.
Био аювердичен чай " Позитивна Енергия" - YOGI TEA Био аювердичен чай " Позитивна Енергия" - YOGI TEA 6,99 лв.
Био Йоги чай, зелен с джинджифил и лимон - YOGI TEA Био Йоги чай, зелен с джинджифил и лимон - YOGI TEA 6,99 лв.

Био Йоги чай за дишането - YOGI TEA Био Йоги чай за дишането - YOGI TEA 6,99 лв.
ROO'BAR с инка бери и портокал ROO'BAR с инка бери и портокал 1,79 лв.
Тахан от кашу Белун 250гр Тахан от кашу Белун 250гр 12,99 лв.

Бадемов тахан Белун 250гр Бадемов тахан Белун 250гр 14,50 лв.
Слънчогледов тахан Белун 250гр Слънчогледов тахан Белун 250гр 3,69 лв.
Био лешников тахан Белун 250гр Био лешников тахан Белун 250гр 16,50 лв. 16,39 лв.

Сусамов тахан от белен сусам - Белун Сусамов тахан от белен сусам - Белун 4,99 лв.
Кокосова паста Белун 250гр- /смлян суров кокос/ ' Кокосова паста Белун 250гр- /смлян суров кокос/ ' 11,90 лв.
Тиквен тахан Белун 250гр Тиквен тахан Белун 250гр 10,99 лв.

Фъстъчено масло Белун 250гр Фъстъчено масло Белун 250гр 4,99 лв.
Био орехов тахан Белун 250гр Био орехов тахан Белун 250гр 13,50 лв.
Сусамов тахан натурален пълнозърнест Белун Сусамов тахан натурален пълнозърнест Белун 4,99 лв. 4,89 лв.

Фъстъчен тахан Белун 250гр Фъстъчен тахан Белун 250гр 4,99 лв.
БЕЗГЛУТЕНОВO УНИВЕРСАЛНО БРАШНО FARINA 1кг БЕЗГЛУТЕНОВO УНИВЕРСАЛНО БРАШНО FARINA 1кг 10,00 лв.
Безглутеново Брашно Mix it Универсално 500гр Безглутеново Брашно Mix it Универсално 500гр 5,85 лв.

МЛЕЧЕН ШОКОЛАД С РОЗА ГАЙО, БИО, 80г МЛЕЧЕН ШОКОЛАД С РОЗА ГАЙО, БИО, 80г 4,30 лв.
ROO'BAR с чили и лакриц ROO'BAR с чили и лакриц 1,79 лв.
ROO'BAR с баобаб и джинджър ROO'BAR с баобаб и джинджър 1,79 лв.

ROO'BAR с годжи бери ROO'BAR с годжи бери 1,79 лв.
ROO'BAR с конопен протеин и чиа ROO'BAR с конопен протеин и чиа 1,79 лв.
ROO'BAR с мака и боровинка ROO'BAR с мака и боровинка 1,79 лв.

Био фъстъчено масло с парченца - Хармоника 250гр Био фъстъчено масло с парченца - Хармоника 250гр 6,39 лв.
Био слънчогледов тахан Хармоника 250гр Био слънчогледов тахан Хармоника 250гр 5,30 лв.
Био бисквити от лимец с ябълка Земанка -100гр Био бисквити от лимец с ябълка Земанка -100гр 4,60 лв.

Детски био бисквити от лимец Земанка 100гр Детски био бисквити от лимец Земанка 100гр 4,60 лв.
Био безглутенови тунквани бисквити Земанка - 100гр Био безглутенови тунквани бисквити Земанка - 100гр 5,10 лв.
Био безглутенови бисквити с ябълка Земанка - 100гр Био безглутенови бисквити с ябълка Земанка - 100гр 5,10 лв.

Био безглутенови меденки Земанка - 100гр Био безглутенови меденки Земанка - 100гр 5,10 лв.
Био пълнозърнест сусамов тахан Хармоника 250гр Био пълнозърнест сусамов тахан Хармоника 250гр 6,69 лв.
Тройчатка, Биохерба, 100 капс.x250mg Тройчатка, Биохерба, 100 капс.x250mg 16,90 лв.

Ленено масло Тит 250мл Ленено масло Тит 250мл 3,99 лв.
Био ленено масло 250мл Био ленено масло 250мл 8,99 лв. 7,99 лв.
Био сусамово масло Virgin 250гр Био сусамово масло Virgin 250гр 11,99 лв. 11,20 лв.

БИСКВИТИ ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ С ЛИМЕЦ, МЕД И СТАФИДИ- ДОБИ 150гр БИСКВИТИ ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ С ЛИМЕЦ, МЕД И СТАФИДИ- ДОБИ 150гр 3,45 лв.
ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ БИСКВИТИ С ЛИМЕЦ И БОРОВНКИ - ДОБИ 150гр ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ БИСКВИТИ С ЛИМЕЦ И БОРОВНКИ - ДОБИ 150гр 3,45 лв. 3,38 лв.
КАНЕЛЕНИ БИСКВИТКИ ПАПЕ 125гр КАНЕЛЕНИ БИСКВИТКИ ПАПЕ 125гр 2,85 лв. 2,75 лв.

Необикновени бисквити с канела 150 гр. Необикновени бисквити с канела 150 гр. 1,85 лв. 1,59 лв.
БИРЕНА МАЯ -BIONIA БИРЕНА МАЯ -BIONIA 6,49 лв. 5,99 лв.
Шарлан - нерафинирано слънчогледово масло Тит - 1л Шарлан - нерафинирано слънчогледово масло Тит - 1л 4,20 лв.

Шарлан - нерафинирано слънчогледово масло Тит- 500мл Шарлан - нерафинирано слънчогледово масло Тит- 500мл 2,20 лв.
БЕЗГЛУТЕНОВИ солети SALINIS SCHAR - 60гр БЕЗГЛУТЕНОВИ солети SALINIS SCHAR - 60гр 3,45 лв.
Каменна мелница мод. 370-90-01 БГ АГРО Каменна мелница мод. 370-90-01 БГ АГРО 390,00 лв. 380,00 лв.

Копривено брашно - 50гр Копривено брашно - 50гр 0,89 лв.
Пълнозърнесто брашно "Грахам" тип 1850 - 1кг Пълнозърнесто брашно "Грахам" тип 1850 - 1кг 1,89 лв.
Ръжено брашно пълнозърнесто тип 1750 - 1кг Ръжено брашно пълнозърнесто тип 1750 - 1кг 1,89 лв.

Фини овесени ядки - 250гр Фини овесени ядки - 250гр 1,30 лв.
Начупено ленено семе - 200гр Начупено ленено семе - 200гр 2,29 лв. 1,99 лв.
Поръска за хляб - 100гр Поръска за хляб - 100гр 1,40 лв.

Овесени ядки - 350гр Овесени ядки - 350гр 1,49 лв.
Ленено семе 200гр Ленено семе 200гр 1,20 лв.
БИО пълнозърнести солети от ръж НАТЮР - 45гр БИО пълнозърнести солети от ръж НАТЮР - 45гр 0,98 лв. 0,95 лв.

ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ РЪЖЕНИ СОЛЕТИ NATUR - 45гр ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ РЪЖЕНИ СОЛЕТИ NATUR - 45гр 0,50 лв. 0,45 лв.
Овесени трици 350гр Овесени трици 350гр 1,75 лв.
ФИБРИ - 40гр ФИБРИ - 40гр 1,75 лв.

Био Ленено семе златно 500 гр Био Ленено семе златно 500 гр 5,99 лв. 5,69 лв.
Конфитюр от ВИШНИ с фруктоза + фибри, 340гр Конфитюр от ВИШНИ с фруктоза + фибри, 340гр 2,75 лв.
Сладко от РОЗИ с фруктоза 340гр.- Бизнес къща ООД Сладко от РОЗИ с фруктоза 340гр.- Бизнес къща ООД 2,75 лв.

Сладко от ЧЕРНИ БОРОВИНКИ с фруктоза 280гр Сладко от ЧЕРНИ БОРОВИНКИ с фруктоза 280гр 5,10 лв.
НАТУРАЛНА КОКОСОВА ЗАХАР НЕРАФИНИРАНА - 250гр НАТУРАЛНА КОКОСОВА ЗАХАР НЕРАФИНИРАНА - 250гр 5,39 лв. 4,65 лв.
Тахан пълнозърнест сусамов - БК ООД Тахан пълнозърнест сусамов - БК ООД 4,25 лв.

Сладко от ЧЕРВЕНИ БОРОВИНКИ с фруктоза 280гр.- Бизнес къща ООД Сладко от ЧЕРВЕНИ БОРОВИНКИ с фруктоза 280гр.- Бизнес къща ООД 4,89 лв.
Естествен подсладител СТЕВИЯ - 50гр Естествен подсладител СТЕВИЯ - 50гр 3,10 лв.
Конфитюр от МАЛИНИ с фруктоза + фибри 340гр.- Бизнес къща ООД Конфитюр от МАЛИНИ с фруктоза + фибри 340гр.- Бизнес къща ООД 2,75 лв.

Конфитюр от ЯГОДИ с фруктоза + фибри 340гр.- Бизнес къща ООД Конфитюр от ЯГОДИ с фруктоза + фибри 340гр.- Бизнес къща ООД 2,75 лв.
Корнфлейкс шоколадови топчета 100гр Корнфлейкс шоколадови топчета 100гр 1,30 лв.
ЕТЪР макарони РЪЖЕНИ - 250гр ЕТЪР макарони РЪЖЕНИ - 250гр 0,95 лв.

ЕТЪР макарони ЦАРЕВИЧНИ - 250гр ЕТЪР макарони ЦАРЕВИЧНИ - 250гр 1,10 лв. 0,95 лв.
ЕТЪР макарони с ЛИМЕЦ - 250гр ЕТЪР макарони с ЛИМЕЦ - 250гр 2,89 лв. 2,70 лв.
ЕТЪР макарони ОРИЗОВИ - 250гр ЕТЪР макарони ОРИЗОВИ - 250гр 2,45 лв.

ПРЕПЕЧЕНИ макарони (тръбички) - 250гр ПРЕПЕЧЕНИ макарони (тръбички) - 250гр 1,20 лв.
ПРЕПЕЧЕНИ макарони (спирали) - 250гр ПРЕПЕЧЕНИ макарони (спирали) - 250гр 1,20 лв.
РЪЖЕНИ макарони - 250гр РЪЖЕНИ макарони - 250гр 2,10 лв.

Пектин ябълков - 40гр Пектин ябълков - 40гр 2,89 лв.
ROO'BAR с какаови зърна ROO'BAR с какаови зърна 1,79 лв.
ROO'BAR с шипки 50гр ROO'BAR с шипки 50гр 2,39 лв.

ROO'BAR с чиа и кокос ROO'BAR с чиа и кокос 2,79 лв.
Био Ленено семе кафяво счукано 350 гр Био Ленено семе кафяво счукано 350 гр 3,99 лв. 3,50 лв.
ROO'BAR какао 50гр ROO'BAR какао 50гр 2,39 лв.

Куркума 100капс./350мг Куркума 100капс./350мг 10,99 лв.
ТРОЙЧАТКА ТИНКТУРА, Детоксикация 100мл ТРОЙЧАТКА ТИНКТУРА, Детоксикация 100мл 16,90 лв.
БАБИНИ ЗЪБИ, ТИНКТУРА 100мл БАБИНИ ЗЪБИ, ТИНКТУРА 100мл 7,30 лв.

ТУРТА (ТАГЕТЕС, КАЛОФЕРЧЕ) ТИНКТУРА, 50мл ТУРТА (ТАГЕТЕС, КАЛОФЕРЧЕ) ТИНКТУРА, 50мл 5,53 лв.
БЯЛ ТРЪН, Тинктура 50мл БЯЛ ТРЪН, Тинктура 50мл 5,90 лв.
ПЕНЕ, 500гр ПЕНЕ, 500гр 6,20 лв.

Безглутенови детски макарони ПАТЕНЦА 300гр Безглутенови детски макарони ПАТЕНЦА 300гр 6,20 лв.
ЧЕРВЕНА ДЕТЕЛИНА ТИНКТУРА 50мл ЧЕРВЕНА ДЕТЕЛИНА ТИНКТУРА 50мл 7,29 лв.
ТИНКТУРА GRIP-ЩИТ, ПРЕВАНТИВНО ГРИП, 100 мл ТИНКТУРА GRIP-ЩИТ, ПРЕВАНТИВНО ГРИП, 100 мл 8,37 лв.

ТИНКТУРА ДЯВОЛСКИ НОКЪТ 50 мл ТИНКТУРА ДЯВОЛСКИ НОКЪТ 50 мл 9,10 лв.
ХВОЩ, ТИНКТУРА, 50мл ХВОЩ, ТИНКТУРА, 50мл 6,99 лв.
AРТИШОК, ТИНКТУРА, 50мл AРТИШОК, ТИНКТУРА, 50мл 7,99 лв.

Прополисова /клеева/ тинктура с добавено ментово масло 30мл/50мл Прополисова /клеева/ тинктура с добавено ментово масло 30мл/50мл 5,99 лв.
Прополисова /клеева/ тинктура с добавено ментово масло 50мл Прополисова /клеева/ тинктура с добавено ментово масло 50мл 7,99 лв.
КЛЕЕВА ТИНКТУРА 30% 25 мл КЛЕЕВА ТИНКТУРА 30% 25 мл 4,90 лв.

Био сладко от зелени смокини Хармоника 300гр Био сладко от зелени смокини Хармоника 300гр 6,99 лв.
Био конфитюр от малини Хармоника 300гр Био конфитюр от малини Хармоника 300гр 6,40 лв.
Шипков мармалад от български шипки Хармоника 300гр Шипков мармалад от български шипки Хармоника 300гр 5,60 лв. 5,39 лв.

Био шипков мармалад без захар с петмез Хармоника 300гр Био шипков мармалад без захар с петмез Хармоника 300гр 6,10 лв.
Мармалад от глог без захар (с био петмез) Хармоника 300гр Мармалад от глог без захар (с био петмез) Хармоника 300гр 6,25 лв.
Био Сироп от Рози Хармоника 750 мл Био Сироп от Рози Хармоника 750 мл 13,20 лв.

Био Сироп от цвят на бъз Хармоника 750мл Био Сироп от цвят на бъз Хармоника 750мл 10,99 лв.
Био Сироп от плод на бъз Хармоника 750мл Био Сироп от плод на бъз Хармоника 750мл 10,99 лв.
Био Сироп от мурсалски чай Хармоника 750мл Био Сироп от мурсалски чай Хармоника 750мл 10,99 лв.

Био черен шоколад Хармоника 80гр Био черен шоколад Хармоника 80гр 4,65 лв.
Черен шоколад 70% какао Хармоника 40гр Черен шоколад 70% какао Хармоника 40гр 2,29 лв.
Басмати кафяв ориз 500гр Басмати кафяв ориз 500гр 4,85 лв.

Био домати нарязани белени 400гр Био домати нарязани белени 400гр 3,15 лв.
Био белени домати 400гр Био белени домати 400гр 3,35 лв.
Gullon БИСКВИТИ ДАЙЖЕСТИВ БЕЗ ЗАХАР 400гр Gullon БИСКВИТИ ДАЙЖЕСТИВ БЕЗ ЗАХАР 400гр 3,79 лв.

Ръчен шоколад Гайо - Jazz 80 гр Ръчен шоколад Гайо - Jazz 80 гр 4,20 лв.
Натурален /черен/ шоколад със 70% какао от Доминикана 'BLUES', ГАЙО 80гр Натурален /черен/ шоколад със 70% какао от Доминикана 'BLUES', ГАЙО 80гр 4,20 лв.
Бял шоколад с парченца Какаови зърна 'OPERA' ГАЙО, 80гр Бял шоколад с парченца Какаови зърна 'OPERA' ГАЙО, 80гр 4,20 лв.

Аюрведична Вълшебна сол 150гр Аюрведична Вълшебна сол 150гр 4,50 лв.
Млечен шоколад с карамелизирани бадеми /нуга/ 'CHANSON' с 60% какаово съдържание, ГАЙО 95гр Млечен шоколад с карамелизирани бадеми /нуга/ 'CHANSON' с 60% какаово съдържание, ГАЙО 95гр 4,20 лв.
Био риган 40гр Био риган 40гр 3,20 лв.

Био Червен пипер Cayennе 30 гр Био Червен пипер Cayennе 30 гр 3,29 лв.
Черен /натурален/ шоколад Rock с 90% какао, сорт Криоло от Никарагуа 'ГАЙО', 80g Черен /натурален/ шоколад Rock с 90% какао, сорт Криоло от Никарагуа 'ГАЙО', 80g 4,80 лв.
Био Червен пипер сладък на прах 40 гр Био Червен пипер сладък на прах 40 гр 3,45 лв.

Био Черен пипер на зърна 40 гр Био Черен пипер на зърна 40 гр 3,35 лв.
Био нахут сварен в буркан на Хармоника 570гр Био нахут сварен в буркан на Хармоника 570гр 4,99 лв.
Био малиново вино Трастена 750мл Био малиново вино Трастена 750мл 18,00 лв.

Био вино Малини и Мерло Трастена 750мл Био вино Малини и Мерло Трастена 750мл 16,00 лв.
Ваучер 10лв Ваучер 10лв 10,00 лв.
Ваучер 20лв Ваучер 20лв 20,00 лв.

Ваучер 50лв Ваучер 50лв 50,00 лв.
Ваучер 100лв Ваучер 100лв 100,00 лв.
Ваучер 200лв Ваучер 200лв 200,00 лв.

Какао на прах Гайо 250гр Какао на прах Гайо 250гр 8,90 лв.
Какаово масло Гайо 150гр Какаово масло Гайо 150гр 8,99 лв.
Gullon МИНИ ШОКОЛАДОВИ БИСКВИТИ БЕЗ ГЛУТЕН 200гр Gullon МИНИ ШОКОЛАДОВИ БИСКВИТИ БЕЗ ГЛУТЕН 200гр 4,29 лв.

Течен черен /веган/ шоколад без мляко, но с повече Какао и Лешници ГАЙО, 200гр Течен черен /веган/ шоколад без мляко, но с повече Какао и Лешници ГАЙО, 200гр 7,40 лв.
Кулинарен шоколад /натурален, 60% какао/ ГАЙО, 500гр Кулинарен шоколад /натурален, 60% какао/ ГАЙО, 500гр 13,99 лв.
Течен млечен шоколад /какаово-лешникова паста/ ГАЙО, 200гр Течен млечен шоколад /какаово-лешникова паста/ ГАЙО, 200гр 7,20 лв.

Комплекс MSM Глюкозамин Viridian 30 вег.капс. Комплекс MSM Глюкозамин Viridian 30 вег.капс. 25,65 лв.
Хром комплекс Viridian 30 вег. капс. Хром комплекс Viridian 30 вег. капс. 25,25 лв.
Сурови шокотрюфели със суперхрани Сурови шокотрюфели със суперхрани 1,00 лв.

Био Вино от арония 750мл Био Вино от арония 750мл 15,60 лв.
Био горчиви кайсиеви ядки 200гр Био горчиви кайсиеви ядки 200гр 8,60 лв.
Червена боровинка Vikinuts 100гр Червена боровинка Vikinuts 100гр 1,99 лв.

Кукис от лимец с червени боровинки и кашу 100гр Кукис от лимец с червени боровинки и кашу 100гр 3,00 лв.
Кукис от лимец с какао и лешници 100гр Кукис от лимец с какао и лешници 100гр 3,00 лв.
Мини Кукис от лимец с черни череши и бадеми 100гр Мини Кукис от лимец с черни череши и бадеми 100гр 3,00 лв.

Соленки от лимец с микс семена и лимон 100гр Соленки от лимец с микс семена и лимон 100гр 3,00 лв.
Безглутенови кокоски 100гр Безглутенови кокоски 100гр 4,00 лв. 3,00 лв.
Безглутенови шоколадови топчета 100гр Безглутенови шоколадови топчета 100гр 4,00 лв.

Безглутенови сладки с рожково брашно и цял лешник 100гр Безглутенови сладки с рожково брашно и цял лешник 100гр 3,00 лв.
Веган Гофрета от лимец Веган Гофрета от лимец 1,90 лв.
Веган козунак от лимец без мая Веган козунак от лимец без мая 11,90 лв.

Безглутенов козунак Веган без мая Безглутенов козунак Веган без мая 13,90 лв.
Сурови кокосови бонбони Рафаело Сурови кокосови бонбони Рафаело 1,00 лв.
Възстановяващ балсам за коса – 500 мл Възстановяващ балсам за коса – 500 мл 6,95 лв.

Балсам за боядисана коса – 500 мл Балсам за боядисана коса – 500 мл 6,95 лв.
Балсам за обем – 500 мл Балсам за обем – 500 мл 6,95 лв.
Натурален шампоан против косопад – 500 мл Натурален шампоан против косопад – 500 мл 11,85 лв.

Натурален укрепващ шампоан – 500 мл Натурален укрепващ шампоан – 500 мл 9,95 лв.
Натурален шампоан за обем – 500 мл Натурален шампоан за обем – 500 мл 9,95 лв.
ЧАЙ ЛЕКА НОЩ , БИО, 20пак. ЧАЙ ЛЕКА НОЩ , БИО, 20пак. 5,45 лв.

Био чай Йоги Зелен чай Био чай Йоги Зелен чай 6,99 лв.
Био чай Йоги Женска енергия Био чай Йоги Женска енергия 6,99 лв.
Био чай Йоги Ройбос Био чай Йоги Ройбос 6,99 лв.

Био чай Йоги Детокс Био чай Йоги Детокс 6,99 лв.
Био чай Йоги За спокойствие Био чай Йоги За спокойствие 6,99 лв.
Безглутенова царевична паста за деца Азбука Sam Mills, 300гр. Безглутенова царевична паста за деца Азбука Sam Mills, 300гр. 3,65 лв.

Безглутенова царевична паста с киноа спагети - Sam Mills 250гр Безглутенова царевична паста с киноа спагети - Sam Mills 250гр 3,65 лв.
Безглутенови макарони Пене с царевица и ориз 250гр., Sam Mills Безглутенови макарони Пене с царевица и ориз 250гр., Sam Mills 3,45 лв.
Био пълнозърнеста паста пенне от лимец Limero 250гр Био пълнозърнеста паста пенне от лимец Limero 250гр 4,20 лв.

Паста Лимеро - пене от био ръж с био киноа 250 гр Паста Лимеро - пене от био ръж с био киноа 250 гр 3,99 лв.
Кокосова вода, 1L Кокосова вода, 1L 9,55 лв. 6,50 лв.
Био оризова напитка с Какао, 1л Био оризова напитка с Какао, 1л 5,20 лв.

Био напитка оризова с лешници, 1л Био напитка оризова с лешници, 1л 6,49 лв.
Био бадемово-оризова напитка, 1л THE BRIDGE Био бадемово-оризова напитка, 1л THE BRIDGE 5,10 лв.
Веган вафла с кокос Harmonica 30гр Веган вафла с кокос Harmonica 30гр 0,85 лв.

Био чай Йоги Зелен баланс Био чай Йоги Зелен баланс 6,99 лв.
Био кайсии сушени без костилка 200гр Био кайсии сушени без костилка 200гр 6,90 лв.
ОРИЗОВ КРЕМ - БЕЗМЛЕЧНА АЛТЕРНАТИВА НА СМЕТАНАТА, БИО, 200ml ОРИЗОВ КРЕМ - БЕЗМЛЕЧНА АЛТЕРНАТИВА НА СМЕТАНАТА, БИО, 200ml 2,99 лв.

Каменна мелница мод. 370-90-02 БГ АГРО Каменна мелница мод. 370-90-02 БГ АГРО 425,00 лв.
Преса за зърнена закуска 30-34-01 БГ АГРО Преса за зърнена закуска 30-34-01 БГ АГРО 414,00 лв.
Насипни фурми сорт „Меджул“ 100гр Насипни фурми сорт „Меджул“ 100гр 4,96 лв. 2,90 лв.

Грахов протеин био Зоя - 250 гр Грахов протеин био Зоя - 250 гр 13,15 лв.
Конопен протеин на прах био Зоя 250 гр Конопен протеин на прах био Зоя 250 гр 16,55 лв.
Маки бери на прах био Зоя 60 гр Маки бери на прах био Зоя 60 гр 22,95 лв. 20,95 лв.

Стръкове от люцерна на прах Зоя 250 гр Стръкове от люцерна на прах Зоя 250 гр 16,95 лв.
Хлорела (водорасли) на прах био Зоя - 125 гр Хлорела (водорасли) на прах био Зоя - 125 гр 16,75 лв.
Орален спрей с витамин В12 – 25 мл Орален спрей с витамин В12 – 25 мл 31,35 лв.

Куркумин с екстракт от пиперин Together Health – 30 бр Куркумин с екстракт от пиперин Together Health – 30 бр 25,15 лв.
Магнезий от морски соли Together Health – 30 капсули Магнезий от морски соли Together Health – 30 капсули 15,95 лв.
Минерален комплекс с В12 Together Health – 60 капсули Минерален комплекс с В12 Together Health – 60 капсули 31,95 лв.

Омега 3 DHA и EPA от водорасли Together Health – 30 бр Омега 3 DHA и EPA от водорасли Together Health – 30 бр 35,85 лв.
Био белени домати в консерва Alce Nero – 400 гр Био белени домати в консерва Alce Nero – 400 гр 3,65 лв.
Хранителна мая (неактивна) с витамин B12 и цинк 125 гр Хранителна мая (неактивна) с витамин B12 и цинк 125 гр 13,65 лв.

Био мляно кафе Перу Mount Hagen – 250 гр Био мляно кафе Перу Mount Hagen – 250 гр 13,15 лв.
Масло от бял трън 100 мл Масло от бял трън 100 мл 23,15 лв.
Зелена леща био - насипна 100гр Зелена леща био - насипна 100гр 1,09 лв.

Червена леща био - 100гр Червена леща био - 100гр 1,19 лв. 0,99 лв.
Натурален шампоан за всеки тип коса Bioturm – 200 мл Натурален шампоан за всеки тип коса Bioturm – 200 мл 11,65 лв.
Натурален шампоан за мазна коса Bioturm– 200 мл Натурален шампоан за мазна коса Bioturm– 200 мл 11,65 лв.

Натурален шампоан за обем Bioturm – 200 мл Натурален шампоан за обем Bioturm – 200 мл 11,65 лв.
Натурален шампоан за руса коса Bioturm – 200 мл Натурален шампоан за руса коса Bioturm – 200 мл 11,65 лв.
Натурален шампоан за суха коса Bioturm – 200 мл Натурален шампоан за суха коса Bioturm – 200 мл 11,65 лв.

Натурален шампоан за изтощена коса Active Caffeine - 200 мл Натурален шампоан за изтощена коса Active Caffeine - 200 мл 11,65 лв.
Душ-гел Шипка Cosnature – 250 мл Душ-гел Шипка Cosnature – 250 мл 6,35 лв.
Душ-гел Нар Cosnature – 250 мл Душ-гел Нар Cosnature – 250 мл 6,35 лв.

Естествен кристален рол-он 90 гр Естествен кристален рол-он 90 гр 11,95 лв.
Естествен кристален рол-он 50 г Естествен кристален рол-он 50 г 8,15 лв.
Течен део кристал - спрей 100/200 мл Течен део кристал - спрей 100/200 мл 9,15 лв.

Естествен кристален рол-он за момичета „Rock Chick“ - 90 гр Естествен кристален рол-он за момичета „Rock Chick“ - 90 гр 12,35 лв.
Течен део кристал „Pure Aura“ – лавандула и ванилия - 100 мл Течен део кристал „Pure Aura“ – лавандула и ванилия - 100 мл 14,35 лв.
Сапун с аромат на канела и портокал 100 гр Сапун с аромат на канела и портокал 100 гр 4,85 лв.

Сапун с аромат на лавандула 100 гр Сапун с аромат на лавандула 100 гр 4,85 лв.
Сапун с аромат на роза и масло от карите 100 гр Сапун с аромат на роза и масло от карите 100 гр 4,85 лв.
Сапун с лимонова трева и карите 100 гр Сапун с лимонова трева и карите 100 гр 4,85 лв.

Студено пресовано нерафинирано масло от карите - ZoyaGoesPretty - 250гр Студено пресовано нерафинирано масло от карите - ZoyaGoesPretty - 250гр 23,15 лв.
Рициново масло - био - ZoyaGoesPretty - 50 мл Рициново масло - био - ZoyaGoesPretty - 50 мл 10,35 лв.
АМАРАНТ, БИО, 500гр АМАРАНТ, БИО, 500гр 3,99 лв.

ЕЛДА, БИО, 500гр ЕЛДА, БИО, 500гр 3,29 лв.
ЧЕРВЕНА ЛЕЩА, БИО, 500гр ЧЕРВЕНА ЛЕЩА, БИО, 500гр 5,79 лв. 4,99 лв.
Био царевичен грис (полента) 500гр Био царевичен грис (полента) 500гр 3,99 лв. 3,49 лв.

КАКАОВО МАСЛО,БИО, 300мл КАКАОВО МАСЛО,БИО, 300мл 16,99 лв. 14,99 лв.
КОНОПЕНО СЕМЕ, БЕЛЕНО, БИО, 100гр КОНОПЕНО СЕМЕ, БЕЛЕНО, БИО, 100гр 5,19 лв. 4,99 лв.
Био кръглозърнест ориз, бял 500гр Био кръглозърнест ориз, бял 500гр 4,99 лв.

Био ориз Жасмин, кафяв 500гр Био ориз Жасмин, кафяв 500гр 5,85 лв.
Кафяв ориз био 500гр Кафяв ориз био 500гр 4,15 лв.
ТИКВЕНО СЕМЕ, БИО 100гр ТИКВЕНО СЕМЕ, БИО 100гр 2,99 лв.

Арония, сушена 100гр Арония, сушена 100гр 3,25 лв.
Био домати сушени 150гр Био домати сушени 150гр 6,25 лв.
Био сини сливи без костилка 200гр Био сини сливи без костилка 200гр 3,99 лв.

ФУРМИ БЕЗ КОСТИЛКА, БИО, 200 гр ФУРМИ БЕЗ КОСТИЛКА, БИО, 200 гр 4,10 лв.
Био череши- сушени 100гр Био череши- сушени 100гр 5,49 лв.
КАКАОВО МАСЛО,БИО, 100мл КАКАОВО МАСЛО,БИО, 100мл 5,99 лв. 5,49 лв.

КОКОСОВО МАСЛО - СТУДЕНО ПРЕСОВАНО, БИО, 1л КОКОСОВО МАСЛО - СТУДЕНО ПРЕСОВАНО, БИО, 1л 29,65 лв. 24,98 лв.
Био Зехтин от Митилини Extra Virgin студено пресован Био Зехтин от Митилини Extra Virgin студено пресован 12,50 лв.
Био стафиди 200гр Био стафиди 200гр 4,49 лв.

КОКОСОВО МАСЛО - СТУДЕНО ПРЕСОВАНО, БИО, 100мл КОКОСОВО МАСЛО - СТУДЕНО ПРЕСОВАНО, БИО, 100мл 5,39 лв. 3,99 лв.
Био кокосово масло, студенопресовано, 300мл Био кокосово масло, студенопресовано, 300мл 11,99 лв. 8,97 лв.
Био ябълков оцет Voelkel, 750мл Био ябълков оцет Voelkel, 750мл 6,49 лв.

Каменна сол 500гр Каменна сол 500гр 3,49 лв.
Морска сол от Атлантическия океан 1кг Морска сол от Атлантическия океан 1кг 7,45 лв.
ПЧЕЛЕН ПРАШЕЦ, 50гр ПЧЕЛЕН ПРАШЕЦ, 50гр 5,99 лв.

Бисквита от лимец с мед 37гр Бисквита от лимец с мед 37гр 0,99 лв.
Курабийка с фурми и бадеми 40гр Курабийка с фурми и бадеми 40гр 1,99 лв.
Меденка с орехи 60гр Меденка с орехи 60гр 1,99 лв.

Меденка с рожков 60гр Меденка с рожков 60гр 1,99 лв.
Супер курабийка с какаови зърна и лешници 60гр Супер курабийка с какаови зърна и лешници 60гр 2,19 лв.
Супер курабийка с чиа, кокос и стафиди 60гр Супер курабийка с чиа, кокос и стафиди 60гр 2,19 лв.

КУРАБИЙКА КОНОП И КАКАО, БИО, 50гр КУРАБИЙКА КОНОП И КАКАО, БИО, 50гр 2,25 лв.
КУРАБИЙКА ЧИА И ЛИМОН, БИО, 50гр КУРАБИЙКА ЧИА И ЛИМОН, БИО, 50гр 2,25 лв.
Био чай Йоги За гърло Био чай Йоги За гърло 6,99 лв.

КУРАБИЙКА АНАНАС И ПОРТОКАЛ, БИО, 50гр КУРАБИЙКА АНАНАС И ПОРТОКАЛ, БИО, 50гр 2,25 лв.
КУРАБИЙКА КАКОВИ ЗЪРНА И ОРЕХИ, БИО, 50гр КУРАБИЙКА КАКОВИ ЗЪРНА И ОРЕХИ, БИО, 50гр 2,25 лв.
ROOBIOTIC КЕЙЛ И ЖЕНШЕН, БИО, 22гр ROOBIOTIC КЕЙЛ И ЖЕНШЕН, БИО, 22гр 1,49 лв.

ROOBIOTIC АШВАГАНДА И МАНГО, БИО, 22гр ROOBIOTIC АШВАГАНДА И МАНГО, БИО, 22гр 1,49 лв.
ROOBIOTIC МАТЧА И ШОКО ДРОПС, БИО, 22гр ROOBIOTIC МАТЧА И ШОКО ДРОПС, БИО, 22гр 1,49 лв.
ROOBIOTIC АЦЕРОЛА И ЧЕРЕШИ, БИО, 22гр ROOBIOTIC АЦЕРОЛА И ЧЕРЕШИ, БИО, 22гр 1,49 лв.

ROOBIOTIC ГУАРАНА И КОКОС, БИО, 22гр ROOBIOTIC ГУАРАНА И КОКОС, БИО, 22гр 1,49 лв.
ROOBIOTIC МАКА И КАКАО, БИО, 22гр ROOBIOTIC МАКА И КАКАО, БИО, 22гр 1,49 лв.
 Билков мед "Мило-Жило" 700гр Билков мед "Мило-Жило" 700гр 9,75 лв.

Натурален пчелен мед Букет във восъчна пита "Мило-Жило" 150гр Натурален пчелен мед Букет във восъчна пита "Мило-Жило" 150гр 3,50 лв.
ТЕЧЕН ШОКОЛАД, БИО, 400гр ТЕЧЕН ШОКОЛАД, БИО, 400гр 11,85 лв. 8,50 лв.
Just Amazing - 100% натурален крем-дезодорант Just Amazing - 100% натурален крем-дезодорант 14,00 лв.

ПОЧИСТВАЩА КАЛНА МАСКА POMORIE BAY 100мл ПОЧИСТВАЩА КАЛНА МАСКА POMORIE BAY 100мл 22,00 лв.
Pomorie Bay Гел пилинг минерализиращ 100 мл Pomorie Bay Гел пилинг минерализиращ 100 мл 22,00 лв.
Pomorie Bay Крем нощен подхранващ 30 мл Pomorie Bay Крем нощен подхранващ 30 мл 22,00 лв.

Хидратиращ околоочен крем Pomorie Bay Хидратиращ околоочен крем Pomorie Bay 22,00 лв.
Хидратиращ дневен крем Pomorie Bay 30мл Хидратиращ дневен крем Pomorie Bay 30мл 22,00 лв.
БИО СИРОП ЗА РАЗРЕЖДАНЕ ДЖИНДИФИЛ И ЛИМОН, БИО, 250мл БИО СИРОП ЗА РАЗРЕЖДАНЕ ДЖИНДИФИЛ И ЛИМОН, БИО, 250мл 7,49 лв.

СИРОП ЗА РАЗРЕЖДАНЕ МЕНТА, БИО, 250мл СИРОП ЗА РАЗРЕЖДАНЕ МЕНТА, БИО, 250мл 7,49 лв.
Био паста за зъби прополис и ехинацея 75мл Био паста за зъби прополис и ехинацея 75мл 5,49 лв. 5,25 лв.
Био паста за чувствителни зъби 75мл Био паста за чувствителни зъби 75мл 8,20 лв.

Био детска паста за зъби 75мл Био детска паста за зъби 75мл 6,49 лв.
Био паста за зъби мента 75мл Био паста за зъби мента 75мл 6,49 лв.
Овлажняващ шампоан Шипка – 200 мл Овлажняващ шампоан Шипка – 200 мл 6,35 лв.

Шампоан за обем Нар – 200 мл Шампоан за обем Нар – 200 мл 6,35 лв.
Арганово масло - био - ZoyaGoesPretty - 50 мл Арганово масло - био - ZoyaGoesPretty - 50 мл 15,75 лв.
Масло от българска шипка - ZoyaGoesPretty - 15/50 мл Масло от българска шипка - ZoyaGoesPretty - 15/50 мл 9,35 лв.

Сапун с грейпфрут и масло от карите 100 гр Сапун с грейпфрут и масло от карите 100 гр 4,85 лв.
Натурален подхранващ шампоан – 500 мл Натурален подхранващ шампоан – 500 мл 9,95 лв.
Натурален възстановяващ шампоан – 500 мл Натурален възстановяващ шампоан – 500 мл 9,95 лв.

Натурален подхранващ балсам – 500 мл Натурален подхранващ балсам – 500 мл 9,35 лв.
Шампоан с глина за лек обем - био - Urtekram Шампоан с глина за лек обем - био - Urtekram 12,35 лв.
СУРОВО БАРЧЕ ШОКО МЕНТА, БИО, 30g - QUIN BITE СУРОВО БАРЧЕ ШОКО МЕНТА, БИО, 30g - QUIN BITE 1,79 лв.

СУРОВО БАРЧЕ ЛЕШНИК, БИО, QUIN BITE 30гр СУРОВО БАРЧЕ ЛЕШНИК, БИО, QUIN BITE 30гр 1,79 лв.
Натурален ябълков оцет Лидия 1л Натурален ябълков оцет Лидия 1л 7,20 лв. 7,15 лв.
Натурален ябълков оцет Лидия 500мл Натурален ябълков оцет Лидия 500мл 4,80 лв.

Био ябълков оцет Лидия 500мл Био ябълков оцет Лидия 500мл 5,60 лв.
Био нектар от сини сливи 1л Био нектар от сини сливи 1л 6,25 лв.
Натурален сок от бъз 100% Poelz 700мл Натурален сок от бъз 100% Poelz 700мл 9,55 лв.

Био сок от ябълка Poelz 1л Био сок от ябълка Poelz 1л 6,25 лв.
Био сок от портокал 100% на Poelz 1л Био сок от портокал 100% на Poelz 1л 8,95 лв.
Био натурален сок 100% ананас Poelz 1л Био натурален сок 100% ананас Poelz 1л 7,35 лв.

НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД С ЧЕРВЕНИ БОРОВИНКИ, БИО ,100гр НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД С ЧЕРВЕНИ БОРОВИНКИ, БИО ,100гр 5,18 лв.
ДЕТСКИ ШОКОЛАД С МЛЕЧЕН КРЕМ, БИО, 100гр ДЕТСКИ ШОКОЛАД С МЛЕЧЕН КРЕМ, БИО, 100гр 4,99 лв.
НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД С КОКОСОВ НЕКТАР 75%, БИО, 80гр НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД С КОКОСОВ НЕКТАР 75%, БИО, 80гр 5,45 лв.

Био бял шоколад с ягоди и йогурт 100гр Био бял шоколад с ягоди и йогурт 100гр 5,75 лв.
НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД, БИО, 100гр НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД, БИО, 100гр 5,75 лв.
Зимен шоколад Vivani 100гр Зимен шоколад Vivani 100гр 5,45 лв.

Био шоколад, тъмен крем нуга 100гр Био шоколад, тъмен крем нуга 100гр 5,45 лв.
Био бял шоколад, хрупкав 100гр Био бял шоколад, хрупкав 100гр 4,99 лв.
Био млечен шоколад с нуга крем 100гр Био млечен шоколад с нуга крем 100гр 5,75 лв.

СИРОП ЗА РАЗРЕЖДАНЕ ВИШНА, БИО, 250мл СИРОП ЗА РАЗРЕЖДАНЕ ВИШНА, БИО, 250мл 7,49 лв.
Био млечен шоколад с цели бадеми 100гр Био млечен шоколад с цели бадеми 100гр 5,75 лв.
Био фин натурален шоколад, 71% какао 100гр Био фин натурален шоколад, 71% какао 100гр 4,99 лв.

Био натурален шоколад с цели лешници 100гр Био натурален шоколад с цели лешници 100гр 5,75 лв.
МЛЕЧЕН ШОКОЛАД С ЦЕЛИ ЛЕШНИЦИ, БИО, 100гр МЛЕЧЕН ШОКОЛАД С ЦЕЛИ ЛЕШНИЦИ, БИО, 100гр 5,75 лв.
Био натурален шоколад с цели бадеми 100гр Био натурален шоколад с цели бадеми 100гр 5,75 лв.

БИО Шоколад с оризово мляко и 40% какао 100гр БИО Шоколад с оризово мляко и 40% какао 100гр 5,45 лв.
Био сироп за разреждане НАР 500мл Био сироп за разреждане НАР 500мл 10,99 лв.
Био сироп за разреждане ЛАЙМ 500мл Био сироп за разреждане ЛАЙМ 500мл 10,69 лв.

Веган Вафла Harmonica с боливийска мака 30гр Веган Вафла Harmonica с боливийска мака 30гр 1,15 лв.
Еко чаша от бамбук Понички 400 мл Еко чаша от бамбук Понички 400 мл 9,90 лв.
Еко чаша от бамбук Панди 400 мл Еко чаша от бамбук Панди 400 мл 9,90 лв.

Еко чаша от бамбук Морска червена 400 мл Еко чаша от бамбук Морска червена 400 мл 9,90 лв.
 Пълнозърнесто брашно от ориз 100% ЕкоСем 500гр Пълнозърнесто брашно от ориз 100% ЕкоСем 500гр 2,19 лв.
Био Фъстъчено масло Harmonika 250 гр Био Фъстъчено масло Harmonika 250 гр 6,30 лв.

Био Растителен Пробиотик 250mg - 10бр. каспули Био Растителен Пробиотик 250mg - 10бр. каспули 17,70 лв.
АЛКАЛНА ЖИВА ВОДА АДВА 2 л АЛКАЛНА ЖИВА ВОДА АДВА 2 л 1,99 лв.
Етерично масло от бял бор 10мл Етерично масло от бял бор 10мл 6,50 лв.

Рожково брашно 200гр Рожково брашно 200гр 2,50 лв. 2,45 лв.
Хималайска сол фина 300гр Хималайска сол фина 300гр 1,40 лв.
СПАГЕТИ от ПАПРАТОВ КОРЕН 180гр СПАГЕТИ от ПАПРАТОВ КОРЕН 180гр 4,60 лв. 4,20 лв.

Сода бикарбонат без глутен и алуминий Сода бикарбонат без глутен и алуминий 2,20 лв.
Био сок от червено грозде 100% ,Poelz 1 л Био сок от червено грозде 100% ,Poelz 1 л 6,99 лв.
Био зеленчуков сок 100%, Poelz 1 л Био зеленчуков сок 100%, Poelz 1 л 6,99 лв.

Био сок моркови 100%, Poelz 1 л Био сок моркови 100%, Poelz 1 л 6,99 лв.
Био сок червено цвекло 100%, Poelz 1 л Био сок червено цвекло 100%, Poelz 1 л 6,54 лв.
Био сок от червена боровинка Poelz 750мл Био сок от червена боровинка Poelz 750мл 20,45 лв.

Био сапун Sodasan върбинка 100гр Био сапун Sodasan върбинка 100гр 4,49 лв.
Био сапун Sodasan бадем 100гр Био сапун Sodasan бадем 100гр 4,49 лв.
Био сапун Sodasan дива роза 100гр Био сапун Sodasan дива роза 100гр 4,49 лв.

Био сапун Sodasan сандалово дърво 100гр Био сапун Sodasan сандалово дърво 100гр 4,49 лв.
Био сапун Sodasan липа 100гр Био сапун Sodasan липа 100гр 4,49 лв.
Био сапун Sodasan ванилия 100гр Био сапун Sodasan ванилия 100гр 4,49 лв.

АДВА ФИЗИОЛОГИЧНО АДАПТИРАНА СТРУКТУРИРАНА АЛКАЛНА ВОДА АДВА ФИЗИОЛОГИЧНО АДАПТИРАНА СТРУКТУРИРАНА АЛКАЛНА ВОДА 2,95 лв.
Био просо 250гр/500гр Био просо 250гр/500гр 1,99 лв.
Био царевични зърна за пуканки 500гр Био царевични зърна за пуканки 500гр 4,15 лв.

Пълнозърнесто брашно от нахут 500гр Пълнозърнесто брашно от нахут 500гр 3,29 лв.
Био фасул червен 500гр Био фасул червен 500гр 4,69 лв.
Етерично масло от хвойна 10мл Етерично масло от хвойна 10мл 6,50 лв.

Веган Капсули Мултивитамини и минерали 30бр Веган Капсули Мултивитамини и минерали 30бр 20,65 лв.
Витамин D3 с метаболити 30 бр Витамин D3 с метаболити 30 бр 15,85 лв.
Витамин С с биофлавоноиди 30 бр Витамин С с биофлавоноиди 30 бр 18,75 лв.

Витамин В комплекс с биофлавоноиди 30 бр Витамин В комплекс с биофлавоноиди 30 бр 19,65 лв.
Био Ленено брашно /едро смляно/ 250 гр Био Ленено брашно /едро смляно/ 250 гр 2,79 лв.
Картофена юфка финна 250гр Картофена юфка финна 250гр 3,50 лв.

Натурално пълнозърнесто царевично брашно 1кг Натурално пълнозърнесто царевично брашно 1кг 2,29 лв.
Био Кленов Сироп клас C 250мл Био Кленов Сироп клас C 250мл 14,65 лв.
БЪЛГАРСКА ЖЪЛТА ХУМА НА ПРАХ AVIA - 250 гр БЪЛГАРСКА ЖЪЛТА ХУМА НА ПРАХ AVIA - 250 гр 4,29 лв.

БЪЛГАРСКА ЧЕРНА ХУМА РЪЧНО МЛЯНА ДОБИТА БЕЗ ДОПИР С МЕТАЛ - 250 гр БЪЛГАРСКА ЧЕРНА ХУМА РЪЧНО МЛЯНА ДОБИТА БЕЗ ДОПИР С МЕТАЛ - 250 гр 4,29 лв.
БЪЛГАРСКА БЯЛА ХУМА AVIA - 250 гр БЪЛГАРСКА БЯЛА ХУМА AVIA - 250 гр 3,65 лв.